PARTNERZY PROJEKTU

partner strategiczny

Dystrybutor prowadzący sprzedaż na rynku detalicznym, w hurcie i pod hurcie, w HoReCa, a także sprzedaż przetargową. Kreuje dostępność i sprzedaż asortymentu od wiodących producentów z branży sokowej, wodnej i alkoholowej.

Od ponad 20 lat z sukcesem działa na wyjątkowo konkurencyjnym rynku sprzedażowym. Realizuje liczne kontrakty handlowe jako dystrybutor ogólnopolski. Prężnie rozwija sprzedaż eksportową.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Właściciel marki

Historia Cisowianki rozpoczęła się w 1979 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Z początku Cisowianka znana była głównie lokalnie, ale dosyć szybko, dzięki swojemu naturalnemu smakowi i szczególnym właściwościom, zyskała sympatię również w innych regionach kraju.

W 1999 roku marka przeszła w ręce jej obecnego właściciela i od tej pory rozpoczął się jej dynamiczny rozwój i ekspansja na rynku krajowym a także na rynkach zagranicznych. Musująca woda Perlage dostępna jest w 20 krajach na świecie m.in. we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Chinach, Japonii oraz USA.

Zobacz, co firma robi dla klimatu

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwowarskiego i działa w formie spółki akcyjnej będącej częścią Asahi Europe & International, która należy do Asahi Group Holdings.

Od lat angażuje się w sprawy społeczne i ekologiczne i należy do czołówki firm w Polsce dbających o zrównoważony rozwój. Ze względu na charakter i skalę działania, szczególny nacisk w obszarze zrównoważonego rozwoju kładzie na dwa obszary – społeczny i środowiskowy.

Strategia Lepsza Przyszłość 2030 uwzględnia perspektywę globalną, wyrażoną w Wizji Środowiskowej Grupy Asahi 2050, a jej wdrożenie przyczynia się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Zobacz, co firma robi dla klimatu

Żywiec – Zdrój S.A. to lider na rynku wody butelkowanej oraz największy producent na rynku napojów bezalkoholowych. Zgodnie ze swoją misją, firma zachęca ludzi, by pili zdrowiej i ze szczególną troską dba o środowisko naturalne.

Misja ta widoczna jest we wszystkich obszarach działalności Żywiec Zdrój – od współpracy z dostawcami, poprzez tworzenie produktów, po realizowane programy edukacyjne i ekologiczne.

W 1999 roku marka przeszła w ręce jej obecnego właściciela i od tej pory rozpoczął się jej dynamiczny rozwój i ekspansja na rynku krajowym a także na rynkach zagranicznych. Musująca woda Perlage dostępna jest w 20 krajach na świecie m.in. we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Chinach, Japonii oraz USA.

Zobacz, co firma robi dla klimatu

Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych producentów piwa w Polsce i niekwestionowanym liderem tej branży na Lubelszczyźnie. Doświadczenie sięgające 1846 roku, dopracowana receptura, dobór naturalnych składników oraz nowoczesne technologie gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów.

Perła – wiodąca marka browaru – cieszy się uznaniem i popularnością w całym kraju i z powodzeniem zdobywa kolejne rynki zagraniczne, stając się jednym z najbardziej znanych i cenionych produktów z Lubelszczyzny.

Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce posiadający najbardziej zróżnicowane portfolio produktów na rynku oraz lider w innowacyjnych segmentach piwa.

Firma warzy piwo w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Browarze Warka, Browarze Leżajsk, Browarze Elbląg i Browarze Namysłów. Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z najpopularniejszych polskich piw, warzone wyłącznie w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu od ponad 160 lat. To jedna z największych polskich marek eksportowych, sprzedawaną za granicą od ponad stu lat. Do najsilniejszych marek spółki obok Żywca należą Heineken, Desperados, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie, Leżajsk, Specjal, Namysłów i Brackie.

PARTNERZY OPERACYJNI

Grupa Chorten to ponad 2000 sklepów w całej Polsce. Powstała pod koniec 2009 roku z inicjatywy właścicieli sklepów spożywczych mających wieloletnie doświadczenie w biznesie. Dla konsumenta to sklepy blisko miejsca zamieszkania, z atrakcyjnymi cenami, możliwością dostosowania oferty do potrzeb lokalnej klienteli i z fachową obsługą.

W odróżnieniu od konceptów franczyzowych Grupa Chorten została założona przez samych właścicieli sklepów i jej priorytetem jest wsparcie polskich detalistów. Sklepy mają do dyspozycji ponad 650 umów handlowych i otrzymują atrakcyjne bonusy retro. Wspólnie działają pod rozpoznawalną marką, ale sklepy pozostają biznesowo niezależne.

Zobacz, co firma robi dla klimatu

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI

Sortbox Sp. o.o. partner Grand Technology Sp. z o.o. Sp. k. proponuje szeroką gamę automatów do selektywnej zbiórki opakowań po napojach, wchodzących w skład systemu depozytowego.

Urządzenia przyjmują i segregują opakowania jedno i wielorazowego użytku PET/ALU oraz szklane. Firma reprezentuje pionierów w branży vendigowo- recyklingowej z ponad 30-letnim doświadczeniem, dlatego może zaproponować rozwiązania oparte na sprawdzonych w praktyce schematach działania, funkcjonujących z sukcesem od lat.

Sortbox łączy wiedzę fachową z profesjonalnym działaniem!

Zobacz, co firma robi dla klimatu

NET Innovation Software Spółka z o.o. od ponad 20 lat stawia na konwencjonalne rozwiązania i kreowanie oprogramowania na wysokim poziomie, które sprosta nawet najbardziej kompleksowym wymogom naszych klientów.

Jednym z naszych największych dzieł jest HiperMarket, który umożliwia zarządzanie dostępnością towarów w sklepie, cenami, promocjami, kontrahentami, zamówieniami, użytkownikami systemu.

Jako dynamiczna firma realizowaliśmy już ponad 50000 projektów, a pod naszą opieką mamy ponad 2000 placówek.

Zobacz, co firma robi dla klimatu

TOMRA Sorting Solutions ma ponad 110 lat doświadczenia w sortowaniu i w przemyśle oraz ponad 10,500 urządzeń zainstalowanych w ponad 80 krajach. Nasze doświadczenie pozwala na dostarczanie naszym klientom rozwiązań analitycznych oraz najwyższych wyników sortowania.

Korzystając z synergii technologii w różnych segmentach działalności firmy TOMRA Sorting, mamy większą możliwość oferowania usług w zakresie sortowania i analiz w nowych segmentach i zastosowaniach oraz na nowych rynkach.

Teraz, jeszcze szybciej niż kiedykolwiek jesteśmy gotowi reagować na oczekiwania klientów oraz branży, oferując najlepsze produkty najlepszej wartości.

Symplex Small Business – Od 1992 roku zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem programów do obsługi małych i średnich firm. Oferujemy rozwiązania informatyczne dla firm handlowych, sklepów i gastronomii.

INSOFT Sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej.

Od 1991 roku wspomagamy działalność handlową sklepów, tworząc niezawodne i proste w obsłudze programy zorientowane na branżę retail. Rozwiązania dla handlu detalicznego tworzymy w ścisłej współpracy z naszymi Klientami i Partnerami handlowymi. O jakości naszych produktów świadczy ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów – sklepów i sieci detalicznych z różnych branż. Poznaj nasze przykładowe referencje.

Naszym flagowy produkt – program PC-Market, jest stabilnym oprogramowaniem dla sklepu lub sieci sklepów. Pozwala zwiększyć sprzedaż, zaoszczędzić czas i uprościć zarządzanie handlem.